Serwis sprzętu nurkowego
Foto
Foto
Foto
Foto

Autoryzowany serwis sprzętu nurkowego renomowanych firm - Apeks, Aqualung, Eques, Technisub i wielu innych.
W naszym serwisie wykonujemy naprawy i przeglądy (gwarancyjne i pogwarancyjne) automatów oddechowych, kamizelek ratunkowo-wypornościowych, skafandrów suchych oraz butli nurkowych i zaworów butlowych wiodących na rynku nurkowym firm.

Jednym z podstawowych elementów wpływających na bezpieczeństwo nurka jest sprawny automat oddechowy, regularne przeglądy serwisowe gwarantują jego prawidłowe działanie. Elementy zalecane do wymiany odkształcają się i starzeją, nawet nie będąc w użyciu. Nie używanie automatu przez rok, nie gwarantuje jego sprawności.

Butla wymaga nie tylko legalizacji, ale także corocznego przeglądu wnętrza, w celu sprawdzenia czy w butli nie zbiera się wilgoć i czy nie uległa korozji.

Jacket powinien mieć sprawdzoną szczelność, zawory oraz inflator . Warto również wypłukać worki specjalnym płynem do dezynfekcji.

Naprawy wykonywane są z wykorzystaniem oryginalnych części oraz zestawów uszczelnień przez osoby posiadające odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje. Każda element  naprawianego sprzętu nurkowego posiada szczegółowa "kartę naprawy" i jest odnotowywana w bazie danych.

Oferujemy krótkie terminy napraw i przeglądów.

 

     

Aktualności
Norwegia 2020

Centrum Nurkowe Hitra


Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 

n4CMS by new4mat.com © 2008       Administracja