Nyskie Centrum Nurkowe
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

NYSKIE CENTRUM NURKOWE DIVE TECH PROFESSIONAL powstało 10 stycznia 2003r.
Pomysł zrodził się po wieloletnich doświadczeniach związanych z nurkowaniem, zarówno zawodowym (jednostki specjalne, Państwowa Straż Pożarna) jak i amatorskim.

Na bazie własnych doświadczeń w szkoleniu i organizacji turystyki podwodnej, postanowiłem otworzyć Centrum Nurkowe, które profesjonalnie i kompleksowo sprosta wymaganiom coraz większej rzeszy płetwonurków.

Szkolenie odbywa się według standardów CMAS, realizujemy wytyczne programu Komisji Działalności Podwodnej.Szkołę prowadzą licencjonowani instruktorzy CMAS posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy dydaktycznej.

W naszym centrum oferujemy sprzedaż różnorodnego sprzętu do nurkowania renomowanych firm. Przedstawimy indywidualną ofertę dla klienta, pozwalającą kompleksowo zadowolić nurków amatorów jak i profesjonalistów.

Z nami przeżyjesz wspaniałą podwodną przygodę w miłym towarzystwie i pod okiem doświadczonego instruktora.

"Expect amazing" - oczekuj niezwykłego

Zgłoś się do nas, a wskażemy Ci drogę do prawdziwych nurkowych przygód!

Naszym celem jest nie tylko zapewnienie niepowtarzalnych wrażeń, ale także zaproszenie Państwa do grona naszych przyjaciół, dla których nurkowanie jest sposobem na aktywne spędzenie wolnego czasu i okazją do poznawania nowych i ciekawych miejsc.

Centrum jest wyposażone w nowoczesny sprzęt do nurkowania, sprężarkę powietrzną Bauer, jak również mieszalnik do nitroksu.

Prowadzimy wypożyczalnie sprzętu do nurkowania, od maski i płetw do sprzętu technicznego.

Współpracujemy z wieloma instytucjami: Państwowa Straż Pożarna, Ochotnicza Straż Pożarna, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie, Nyski Ośrodek Rekreacji oraz innymi.

Kontakt :

+48 600 29 95 45

+48 77 435 67 12

nurek@pocza.onet.pl
  
 

Zabytkowy hotel w centrum Nysy

Aktualności
Norwegia 2020

Centrum Nurkowe Hitra


Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 

n4CMS by new4mat.com © 2008       Administracja