Vis 08 2004
Foto
Foto
Foto
Foto

Szukając nowych miejsc do nurkowania, sprawdzaliśmy wiele stron internetowych, wysłuchaliśmy kilkudziesięciu relacji. Wybór był trudny - padł na wyspę Vis, jak się później okazało bardzo trafny.

Spokojna miejscowość u podnóża gór oferowała ciszę, spokój, czystą wodę oraz wiele słońca, a co najważniejsze małą ilość turystów.

Po jednym dniu odpoczynku i aklimatyzacji, rozpoczynamy nurkowanie.

To co widzimy pod wodą przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania. Podwodny świat ukazuje nam swoje nowe piękno. Są tu miejsca dla początkujących, zaawansowanych oraz technicznych nurków.

Strome ściany opadające w dół, dają poczucie swobodnego szybowania. W świetle latarki ukazują się mieszkańcy morza, kolorowi, spokojni, zdziwieni naszą obecnością.

Codziennie odkrywamy nowe miejsca, każde jest inne. Niebieska jaskinia wypełniona światłem słonecznym, wraki zamieszkałe przez nowych lokatorów, pole amfor. Każdy może znaleźć dla siebie najpiękniejszy skrawek Adriatyku, a my pomożemy mu zabrać go do domu w postaci zdjęć.

Jestem przekonany, że jest to jedno z niewielu miejsc w Chorwacji, gdzie każdy nurek i nie nurek może spędzić miło i przyjemnie wakacje. Żal odjeżdżać. 

Galeria>>

Aktualności
Norwegia 2020

Centrum Nurkowe Hitra


Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 

n4CMS by new4mat.com © 2008       Administracja